Kayıt Ol
e Ticaret Türkiye Türkiye'nin Online Ticari Ekosistemi.
Bu senin işletmen mi? Hemen sahiplen! Sahiplen »
Her Türlü Plastik Levha ve Plastik Vakumlama Çözüm Ortağınız

Konum: Genel Merkez ▸

    Hızlı Harita ▸    Mesai Saatleri ▸

Ülke: Turkey
Şehir: Ankara
Adres: Yakacık Mahallesi 2.cadde 3896 Sokak No:7 Yenimahalle / ANKARA
Telefon: 03123968283
GSM: 05077185256
E-posta:
Büyütmek için tıklayınız

İnformasyon

Websitesi: http://www.betavakum.com.tr/ Ziyaretler 11
E-posta:
Slogan: Her Türlü Plastik Levha ve Plastik Vakumlama Çözüm Ortağınız
Bio:
Beta Vakum Sanayi 1983 yılında kurulmuş olup plastik vakumlama ve plastik levha üretiminde Türkiye'de en tecrübeli firmalardan bir tanesidir.Bu sektörde öncülüğümüzün yanı sıra firmamız piyasaya kendi üretimimiz olan emniyet ve jandarma standartlarına uygun taşınabilir lastik patlatan yol kapanlarını piyasaya sürerek ülkemizde farklı bir alanda ilklerden olmuştur.

Thermoforming teknolojisi kullanarak plastik şekillendirme yapmış olduğumuz ürünleri talepler doğrultusunda onlarca sektöre üretim sağlamaktayız. 6 adet vakum makinamız ile çeşitliği sağlamaktayız. Otomotiv parçaları,inşaat sektörü,soğutma sanayi,enerji sanayi,reklam sektörü,medikal sektörü v.b bir çok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyarız.Thermoforming teknoloji ile bir çok plastik ürün şekillendirilebilir bunlardan en yaygın olanları ABS,HIPS,PVC.

Ekstrüzyon levha makinamız ile plastik vakum sektöründeki avantajımız bir yana ülkemizde levha üretimini başlatan ilk firmalardan biri olan Beta Vakum Sanayi müşterilerine her zaman güvenilir ve kaliteli ürün sunma garantisini vermektedir.ABS levha,HIPS levha ve GPPS levha üretiminde ülkemizde ve ihracatta talepleri karşılamaktayız.Yıllık ortalama 4000 ton kapastile ekstrüzyon makinemiz ile işlemelik plastik levha üretimimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Firmamız ayrıca emniyet ve jandarma standartlarına uygun taşınabilir yol kapanları üretimine yıllar önce başlayarak bu konuda öncü olmuştur ve yıllar boyunca güvenlik birimlerimize üretmekte olduğumuz yol kapanlarını ayrıca yurt dışı ve güvenlik firmalarına da sunmaktayız.