Kayıt Ol
e Ticaret Türkiye Türkiye'nin Online Ticari Ekosistemi.
Bu senin işletmen mi? Hemen sahiplen! Sahiplen »


Bodrum'da "Şirin"in sebzeli döneri
Bodrum'da "Şirin"in sebzeli döneri Bodrum'da "Şirin"in sebzeli döneri Bu haftasonu sayın okuyucularıma bir Karadenizli'nin başarı hikâyesini öğretmen Osman Şirin'in "sebzeli döner" keşfini(!) anlatacağım. Efendim, benim bir yakınım sekiz yıldır ABD'de yaşıyor. Şimdilerde New York'da bir yabancı firmada çalışıyor. Geçen yıl tatile Türkiye'ye geldiğinde bir hafta Bodrum'da kalmıştı. Sabah akşam her gün "sebzeli döner&qu...
Temmuz 8 @ 10:58am

Konum: Bodrum ▸

    Hızlı Harita ▸   

Ülke: Turkey
Şehir: Bodrum
Posta Kodu: 48400
Adres: Çarşı Mah. 7.Sok. No:39 Muğla / BODRUM
Telefon: 0252 - 313 60 72
GSM: 0530 - 927 36 46
Büyütmek için tıklayınız

İnformasyon

Bio:
Hayal gücümle damak zevkimin ortaya çıkardığı "SEBZELİ DÖNER" ilk kez 1989 yılında "BODRUM ŞİRİN DÖNER" de yapılmıştır.

Bodrum adı altında özdeşmiş olan "BODRUM ŞİRİN SEBZELİ DÖNER" yirmi yılı aşkın zamandır Bodrum'un çeşitli yerlerinde faaliyet göstermektedir. Sebzeli döner deyince herkes bir duraklar ve dönerimizi uzaktan seyredip yakından fotoğrafını çekerler. Kısaca; Şirin Sebzeli Döner mevsime uygun seçilen sebzeler (patates, havuç, patlıcan, kırmızıbiber, çarliston biberi, bezelye, mısır, vb. ) Bodrumun köylerinden, mera hayvanlarından elde edilen. Dananın belirli bölümlerinden karma yapılan etlerdir,Bıçak kalınlığında açılır daha sonra bu etler özel olarak hazırlanmış o meşhur sosumuzla marine edilir. 24 saat dinlenmiş olan bu etler Ertesi günün sabahında ustamızın eliyle o muhteşem görüntüsünü alır. Tavuk döner, sebzeli yaprak döner ve yaprak döneri çeşitleri ile tüm yerli ve yabancı müşterilerimize günlük, taze, kaliteli ve sağlıklı ürünler ile yaz aylarında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Kaliteli ortamı, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Şirin Restaurant; değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, layık olduğunuz beklentilerinize kavuşturmak için büyük bir çaba ile uğraş veriyor.

1991 yılından beri Bodrumda ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde taklitleri yapılmaya başlanan "ŞİRİN SEBZELİ DÖNER" TÜRKİYE PATENT ENSTÜTÜSÜ tarafından "TESCİLLİ MARKA" statüsüne alınmıştır.