Kayıt Ol
e Ticaret Türkiye Türkiye'nin Online Ticari Ekosistemi.
Bu senin işletmen mi? Hemen sahiplen! Sahiplen »
Emi Tur
 (0)
İstatistikler
1 Checkins
838 Ziyaretçi
Son Güncelleme Çarşamba, 10 Mayıs 2017 12:09pm
EMİ-TUR EVLENME VE DOĞUM GÜNÜ OLAN ÇİFTLERİ ÜCRETSİZ GEZDİRİP FOTOĞRAFLIYOR
Edremit ilçesindeki bir turizm şirketi tanıtım amaçlı doğum günü ve evlenme yıldönümü olan çiftleri ücretsiz gezdirdiğini açıkladı. Emi-Tur sahibi Çiğdem Turgutluoğlu, “Uzun yıllar turizm işi ile uğraşıyorum. Edremitte turizme katkı sağlamak için başta Kazdağları olmak üzere, Ayvalık Adaları, Bozcaada, Çanakkale, Kocaseyit Anıt Mezarı ve Kocadağ At Çiftliği gibi turistik yerlere turlar düzenliyoruz. Azerbeycan Bulvarı Egnografya Müzesi karşısında hizmet vermeye başladık. Düzenlediğimiz kampa...
Mayıs 10 @ 12:13pm

EMİ-TUR EVLENME VE DOĞUM GÜNÜ OLAN ÇİFTLERİ ÜCRETSİZ GEZDİRİP FOTOĞRAFLIYOR

  • 1 Haber Makaleleri 
http://www.milliyet.com.tr/emi-tur-evlenme-ve-dogum-gunu-olan-ciftleri-balikesir-yerelhaber-296159/

Edremit ilçesindeki bir turizm şirketi tanıtım amaçlı doğum günü ve evlenme yıldönümü olan çiftleri ücretsiz gezdirdiğini açıkladı.
Emi-Tur sahibi Çiğdem Turgutluoğlu, “Uzun yıllar turizm işi ile uğraşıyorum. Edremitte turizme katkı sağlamak için başta Kazdağları olmak üzere, Ayvalık Adaları, Bozcaada, Çanakkale, Kocaseyit Anıt Mezarı ve Kocadağ At Çiftliği gibi turistik yerlere turlar düzenliyoruz. Azerbeycan Bulvarı Egnografya Müzesi karşısında hizmet vermeye başladık. Düzenlediğimiz kampanya ile gezi gününde doğum ve evlenme yıldönümü olanlar çiftlerimizi ise ücretsiz gezdirme kararı aldık. Bu çiftlere unutamayacakları bir doğum ve yıldönümü sunmak istiyoruz. Bu çiftlerimize fotoraman türünde gün boyu çekilen güzel fotoğraf karelerini ise cd olarak hediye edecÇiğdem Turgutluoğlueğiz”diye konuştu.




Yorumlar