Kayıt Ol
e Ticaret Türkiye Türkiye'nin Online Ticari Ekosistemi.
Bu senin işletmen mi? Hemen sahiplen! Sahiplen »


Konum: Genel Merkez ▸

    Hızlı Harita ▸   

Ülke: Turkey
Şehir: Tire
Adres: Kurtuluş Mah. İsmail Taşlı Cad. No: 25/8 Tire
Telefon: +90 (232) 512 63 34 | +90 (232) 512 09 10
Faks: +90 (232) 512 04 45 | +90 (232) 512 04 45
Büyütmek için tıklayınız

İnformasyon

Bio:
Gelişen ve genişleyen tarım potansiyelimize paralel olarak, günümüz teknolojisine uygun tarım makinelerine duyulan ihtiyaçlar sürekli artmaktadır.

Tarım makinaları üretimine 1978 yılında Tire Küçük Sanayi sitesinde 40 m² bir imalathanede başlayan firmamız, 30 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile yurtta ve dünyada gelişen tarım teknolojilerinin yakın takipçisi olmaya özen göstermiştir. Teknolojinin gelişimine ayak uydurarak kendinisini sürekli yenilemiş, yapmış olduğu yatırımları ile yeni üretim kalemleri ile ülkemizde ilkleri gerçekleştirmiştir.

Ülkemiz çiftçisinin hizmetine ilk ‘’Tek Sıralı Mısır Silaj Makinasını yine ilk ‘’Yem Karma ve Dağıtma Römorku’’nu sunmaktan gurur duyuyoruz ve çiftçilerimize yeni teknolojileri aynı şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Verimlilik artırma ve çiftçimizin teknolojiye adaptasyon ve ulaşabilirliğini kolaylaştırmak amacı ile müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören sağduyulu, katılımcı, yenilikçi ve tecrübeli yönetici ve teknik kadrosu, yaygın dağıtım ağı ve bilinçli müşterileri ile ülke tarımının ilerlemesi için, payına düşen katkıyı başarıyla sağlamaya devam etmektedir.